18.09.2024 16:17

Перша домедична допомога в умовах війни

a20f5d28-fc64-4053-91b5-ca6cdd66b701.jpg

11.09.2024 року у м.Херсоні було проведено навчальний курс «Перша домедична допомога в умовах війни». Працівники Центру надання адміністративних послуг Іванівської селищної ради взяли участь у даному навчанні.

Ворог продовжує щоденно атакувати населені пункти нашої країни. У таких умовах знання основ домедичної допомоги — життєво необхідні.

Основна увага під час навчання була зосереджена на здобутті учасниками практичних навичок.

Під час тренінгу інструктор пояснила різні методи зупинки кровотечі, зокрема використання турнікетів, джгутів, а також інших підручних засобів. Учасники практично відпрацьовували ці техніки на манекенах, що допомогло краще засвоїти навички. Інструктор детально пояснювала кожен крок, звертала увагу на важливі моменти, як-от правильне накладення турнікета та контроль за станом постраждалого.

Це навчання дало нам впевненість у тому, що в екстреній ситуації ми зможемо надати допомогу і, можливо, врятувати чиєсь життя.