12.09.2024 12:46

Чому важливо регулярно оновлювати дані в реєстрі територіальної громади?

f8ae43e8-cbac-42d8-b461-030e0b571f88.jpg

Повертаємось до питання важливості актуалізації даних у Реєстрі територіальної громади.

Чому важливо регулярно оновлювати дані в реєстрі територіальної громади?

1.Коректне надання послуг (Актуальні дані дозволяють органам місцевого самоврядування правильно і швидко надавати соціальні, комунальні та інші адміністративні послуги).

2. Актуальні дані в реєстрі допомагають громадянам захистити свої права та інтереси, особливо коли йдеться про доступ до соціальних гарантій або пільг. 3.Оновлені дані гарантують, що ці права будуть дотримані та реалізовані без затримок або проблем.

4.Своєчасна актуалізація даних у реєстрі територіальної громади – це не просто вимога закону, а важливий крок для забезпечення точності та ефективності адміністративних послуг.

Переваги для осіб, які своєчасно оновлюють свої дані в реєстрах:

• Швидкий доступ до соціальних послуг.
  • Запобігання штрафам чи помилкам.
  • Участь у виборчих процесах.
  • Безперебійне нарахування пільг та субсидій.
  • Інформованість.
  • Безпека та захист прав.
  • Участь у прийнятті рішень.

Правильні та актуальні дані забезпечують своєчасне отримання соціальних виплат і пільг без помилок або затримок.

Здійснити оновлення даних у реєстрі територіальної громади стало зручно і просто.

Оновлюйте дані без поїздок до Центру надання адміністративних послуг. Надсилайте заяву з необхідними документами на електронну пошту ЦНАПу, або ж, через портал Дія.

З листопада 2023 року 325 осіб вже оновили свої дані в реєстрі територіальної громади.

Для отримання консультацій щодо графіку прийому громадян, переліку адміністративних послуг та порядку їх надання звертайтесь за телефоном: 0972286424 або на електронну пошту: cnapivantg@gmail.com.