07.07.2024 18:29

Іванівська селищна рада запустила чат-бот «СВОЇ»

668e232a1435a__6231ed499f9cc__logo-SVOYI.jpg

Наша селищна рада запустила чат-бот «СВОЇ», в якому ви можете знайти корисну інформацію.

Чат-бот допоможе:

- отримати консультацію щодо послуг, які надає селищна рада (у розділі «Послуги» оберіть «Консультації», «е-Послуги», «Часті питання»)

- написати звернення (у розділі «Я+влада»)

- дізнатися актуальну інформацію про роботу селищної ради (у розділі «Моя громада»)

- дізнатися новини із сайту Іванівської громади (у розділі «Моя громада») та інше.

Як скористатись чат-ботом СВОЇ?

Користування чат-ботом досить легке: власники смартфонів можуть перейти за посиланням https://toolkit.in.ua/chatbot у Viber чи Telegram або

ж проскануйте QR-код на зображенні.

Впровадження чат-бота СВОЇ стало можливим завдяки співпраці Іванівської громади з Програмою EGAP та Фондом Східна Європа в партнерстві з Міністерством цифрової трансформації України. (Дані сервіси е-демократії є БЕЗКОШТОВНИМИ для впровадження громадами)

Приєднуйтесь!

ab30c3f0-c4a8-4405-952d-13d8827ced43.png