Звіт про результати проведення громадського обговорення пропозиції співробітництва територіальних громад

На виконання розпорядження начальника Іванівської селищної військової адміністрації від 31 липня 2024 року № 80 «Про забезпечення вивчення, оцінки та громадського обговорення пропозиції про початок переговорів з питань організації співробітництва територіальних громад», 31 липня 2024 року на офіційному веб-сайті Іванівської селищної ради/ військової адміністрації було опубліковане оголошення про проведення громадського обговорення пропозиції Олешківської міської військової адміністрації Херсонського району Херсонської області щодо співробітництва територіальних громад у сфері надання комплексних послуг соціального характеру, у формі спільного фінансування (утримання) суб’єктами співробітництва Комунальної установи «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)» Олешківської міської ради та делегування одному із суб’єктів співробітництва іншими суб’єктами співробітництва виконання одного чи кількох завдань з передачею йому відповідних ресурсів.

Громадське обговорення проводилось з 31 липня 2024 року по 14 серпня 2024 року включно у формі електронних консультацій з громадськістю.

У повідомленні було зазначено, що громадськість, у межах строку громадського обговорення, має право подати свої пропозиції (зауваження) на електронну пошту ivanivka.2022@gmail.com.

Громадське обговорення проводилось з метою врахування думки жителів Іванівської селищної територіальної громади щодо відповідності потребам громади пропозиції  про співробітництво територіальних громад.

Зауваження та пропозиції  від громадськості з порушеного питання до робочої групи не надходили.