Аналіз регуляторного впливу та М-тест регуляторних актів

Аналіз регуляторного впливу до проєкту рішення сесії Іванівської селищної ради «Про затвердження Правил розміщення зовнішньої реклами на території Іванівської селищної територіальної громади».

Аналіз регуляторного впливу до проєкту рішення сесії Іванівської селищної ради «Про затвердження положення про оренду комунального майна та забезпечення відносин у сфері оренди комунального майна Іванівської селищної територіальної громади».

Аналіз регуляторного впливу проекту регуляторного акту – рішення сесії селищної ради «Про затвердження Правил благоустрою на території населених пунктів Іванівської селищної територіальної громади».

Аналіз регуляторного впливу проєкту рішення Іванівської селищної територіальної громади «Про встановлення ставок та пільг зі сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на території Іванівської селищної територіальної громади».

Аналіз регуляторного впливу проєкту рішення Іванівської селищної територіальної громади «Про встановлення ставок єдиного податку на території Іванівської селищної територіальної громади».

Аналіз регуляторного впливу проєкту рішення Іванівської селищної територіальної громади «Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на території Іванівської селищної територіальної громади».

Аналіз регуляторного впливу проєкту рішення Іванівської селищної ради «Про встановлення ставок єдиного податку на території Іванівської селищної територіальної громади».

Аналіз регуляторного впливу проєкту рішення Іванівської селищної ради «Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на території Іванівської селищної територіальної громади».

Аналіз регуляторного впливу проєкту рішення Іванівської селищної ради «Про встановлення ставок та пільг зі сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на території Іванівської селищної територіальної громади».