Оприлюднення проектів регуляторних актів

Оприлюднення проектів регуляторних актів:

Про затвердження Правил розміщення зовнішньої реклами на території Іванівської селищної територіальної громади.

Проект рішення Про затвердження положення про оренду комунального майна та забезпечення відносин у сфері оренди комунального майна Іванівської селищної територіальної громади.

Проєкт рішення Правила благоустрою.

Проєкт рішення  Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на території Іванівської селищної територіальної громади.

Проєкт рішення  Про встановлення ставок та пільг зі сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на території Іванівської селищної територіальної громади.

Проєкт рішення  Про встановлення ставок єдиного податку на території Іванівської селищної територіальної громади.

Проєкт рішення  Про встановлення ставок єдиного податку на території  Іванівської селищної територіальної громади.

Проект рішення Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на території Іванівської селищної територіальної громади.

Рішення Про встановлення місцевих податків на 2020 рік.

Додаток до Рішення